<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title in <b>/var/www/html/piksas/source/base_clases/dwoo/compiled/var/www/html/piksas/source/template/content.htm.d17.php</b> on line <b>5</b><br />

Ar velosipēdu

Uz muzeju “Pikšas” ar velosipēdu

 

Jaunās tūrisma sezonas gaidās Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” aicina aktīvās atpūtas cienītājus, tūristus un arī dabas draugus iepazīt Zemgales līdzenumus Dobeles pusē.

 

Lielisks veids kā iepazīt Zemgales daudzveidīgās ainas, kultūrvēsturisko mantojumu un gūt pozitīvas emocijas ir doties izbraucienā ar velosipēdu pa kādu no velomaršrutiem, kas pārsteigs ikvienu.

 

Kārļa Ulmaņa piemiņas vietu loku velomaršrutus var lejuplādēt un iepazīties ar tiem kartē Nr.5. Izdevējs: Zemgales Plānošanas reģions. Savukārt par papildu velomaršrutiem (atbilstoši katra vēlmēm, fiziskajai sagatavotībai un iespējām) lūgums jautāt Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā “Pikšas”.

 

Apceļojot K.Ulmaņa dzimto pusi, iepazīsiet Zemgales lauku sētas, vēsturiskas vietas un darbīgus cilvēkus. Maršrutam raksturīga tipiskā Zemgales ainava – klajš, līdz pamalei tālu pārskatāms plašums, raženas labības druvas, dzelteni ziedoši rapši, grantēts ceļš bez kāpumiem. Tāpat velo braucējus priecēs muzeja tuvumā esošais ūdensrožu dīķis, pelēkais akmens ceļa sākumā, varenās liepas, sakoptā lauku sēta, aiz tā - līdzenie lauki un smaržīgās ziedu pļavas. Muzeja “Pikšas”  apmeklētāji tiek aicināti uz atpūtu bez ikdienas steigas – kavēties atmiņās par pagātni un sapņos par nākotni.

 

Zemgales Tūrisma asociācija ir sagatavojusi velomaršrutu karti visiem velo entuziastiem un interesentiem, kuras mērķis ir informēt sabiedrību par dažādām, ar velo attīstību saistītām, aktivitātēm un veicināt izpratni par velo kultūru Latvijā.

Lai labi ripo!

Autortiesības © 2010 "Pikšas" | Piekļūstamības paziņojums (piksas.lv)ksas.lv,