<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title in <b>/home/webroot/piksas/source/base_clases/dwoo/compiled/home/webroot/piksas/source/template/content.htm.d17.php</b> on line <b>5</b><br />

Muzeju nakts

 
Vērienīgā akcija Eiropas  "Muzeju nakts" notiek ik gadu kādā no maija sestdienām vienlaicīgi daudzās Eiropas valstīs. Ieeja muzejos akcijas laikā ir bez maksas.
 
Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs "Pikšas" jau tradicionāli apmeklētājiem piedāvā darboties atbilstoši pasākuma tēmai, kura katru gadu tiek rūpīgi izvēlēta no jauna, kā arī aicina apmeklētājus iegriezties lielos un mazos muzejos it visur Latvijā.

Akcijas iniciators un koordinators ir Francijas Kultūras un komunikāciju ministrija. Informācija par akciju Eiropas valstīs ir atrodama vietnē www.nuitdesmusees.culture.fr .

Lai sagatavotos pasākuma "Muzeju nakts" apmeklējumam, ir apkopota akcijas pasākumu programma, kas ir pieejama tīmekļa vietnē www.muzeju-nakts.lv. Akcijas organizētāji iesaka savlaicīgi iepazīties ar plašo piedāvājumu un izplānot katram savu pasākuma "Muzeju nakts" maršrutu.

Autortiesības © 2010 "Pikšas"