<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: title in <b>/var/www/html/piksas/source/base_clases/dwoo/compiled/var/www/html/piksas/source/template/content.htm.d17.php</b> on line <b>5</b><br />

Latvijas Lauksaimniecības muzejs

Ceļojot pa Latviju un it īpaši Kurzemes pusi, ir vērts apmeklēt Talsus un apskatīt Latvijas Lauksaimniecības muzejā esošo krājumu.

 

Latvijas Lauksaimniecības muzejs piedāvā iepazīties ar īstām lauksaimniecības vēstures liecībām - visdažādāko zemes apstrādes, kopšanas, ražas novākšanas un pārstrādes tehniku, lauku amatnieku, kalēju un galdnieku darbarīkiem, ierīcēm un izgatavojumiem, sadzīves tehniku un mājturībā vajadzīgām lietām, visdažādāko transportu - sākot ar ratiem un beidzot ar kombainu -, zemes mērīšanai un meliorēšanai nepieciešamo, ģeodēzijas instrumentiem, meliorācijas aprīkojumu, u.tml.

 

Muzeja krājums sniedz plašu informāciju ar lauksaimniecības nozaru attīstību, saimniekošanu un dzīvi Latvijas laukos no 19 gadsimta beigām līdz mūsdienām. Te var atrast praktiski visu, kam sakars ar zemi, saimniekošanu un lauku sētu.

 

Muzejs atrodas Ziemeļkurzemē, Talsos - 113 km attālumā no Rīgas, 76 km no Ventspils un 145 km attālumā no Liepājas.

 

Papildu informācija:

Tālrunis 29403183, e-pasts: llm@llm.lv

Adrese: Celtnieku iela 12, Talsi, LV-3201

www.llm.lv | www.facebook.com/lauksaimniecibasmuzejstwitter.com/vtua

 

 

 

Autortiesības © 2010 "Pikšas" | Piekļūstamības paziņojums (piksas.lv)ksas.lv,